Turystyka, wydarzenia, imprezy-aplikacja mobilna „Pisz. Raj dla aktywnych” już w sieci

Aplikacja Pisz. Raj dla aktywnych to idealna propozycja dla turystów i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego miasta, gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Dużym atutem przewodnika jest wbudowana baza obiektów turystycznych i handlowo – usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez połączenia z internetem. Dodatkowo w aplikacji dostępna jest duża ilość ciekawych miejsc i wyselekcjonowanych szlaków turystycznych związanych z turystyką wodną i lądową, które z pewnością warte są odwiedzenia, zobaczenia i zwiedzenia.

Wszystkie obiekty powiązane są z mapą umożliwiającą szybkie filtrowanie kategorii obiektów, dzięki czemu każdy użytkownik łatwo odnajdzie interesującą lokalizację oraz wyznaczy trasę dotarcia.

Przewodnik uzupełniają najświeższe aktualności, lista wydarzeń kulturalnych i sportowych, prognoza pogody, lista ważnych kontaktów, które będą przydatne wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w okolicy.

Pobierz aplikację Pisz. Raj dla aktywnych, sprawdź ją w terenie i ciesz się odkrywaniem tej przepiękniej krainy.
Bezpłatną aplikację „Pisz. Raj dla aktywnych” przygotowaną na zlecenie Miasta i Gminy Pisz pod platformę Android i iOS można pobrać z Google Play lub AppStore.

Google Play