Zaatakowali kierowcę, wybili szybę „bejsbolem”-agresja w centrum Pisza.

Kilku mężczyzn wysiadło z auta, podeszło do samochodu stojącego z tyłu. Zaczęli kopać pojazd, nagle pojawił się „bejsbol”. Ktoś wybił szybę w samochodzie zaatakowanego kierowcy. Takie sceny rozegrały się wczoraj w centrum Pisza.

Do napaści doszło około godziny 15. W korku na ul. Gizewiusza stało kilkanaście samochodów w pewnym momencie z jednego z aut wysiadło kilku młodych mężczyzn, którzy podeszli do samochodu stojącego za ich pojazdem.

Mężczyźni zaczęli kopać i uderzać w auto, nagle któryś z nich wyciągnął kij bejsbolowy i wybił boczną szybę w pojeździe. Po tym ataku mężczyźni wrócili do swojego samochodu i gdy uliczny korek się rozładował pojechali dalej.

Policja potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, nie podaje więcej szczegółów informując, że sprawa jest wyjaśniana.

Fot. Zdjęcie jest ilustracją do tekstu
 • Piszanin

  Pisk „gang” albo jakieś buraki z Podlasia czy Mazowsza. Tym bejsbolem w łeb sobie walnijcie… To jest Polska C!

 • ty

  NPI 3F15 granatowy Ford Focus z błękitnym zderzakiem.

 • ja

  NPI 3H15 dokładniej. piz*a keczup przydupas

 • Ketchup pies

  Jeb#c ketchupa psa

 • MTK

  Dobry chłopak chociaż się nie rozje#ał na komendzie jak nowy.

  • Krisssu1312

   Się nadajecie. Byście się sprzedali za paczkę fajek patusy xdd

   • Jacek Jacek

    Czyli już coś wiesz o sprzedawaniu ?

    • Krisssu1312

     Wystarczy doprowadzić takich cweli na komendę. Już w radiowozie zaczynają skomlec.

     • Jacek Jacek

      Tak więc jak tak piszesz tzn. że już wiesz jak to się robi

 • Krisssu1312

  Hahahha. Keczup z jakimiś pizdami w gangsterke się bawi. Biedak, jeździ jakimś rozjebanym focusem, nawet zderzaka nie pomaluje w kolor, bo nie stac xdd A koledze za remont beemki obciagales, czy od rodziców pieniążki?

  • 60-tka

   Z przeciw . Biedak kurwo kim jesteś że oceniasz ludzi po finansach publicznych .Ford zajebiście wygląda to chyba zazdrośći . Życzę dla tej paly więzienia tam zrozumie że z ogniem się nie igra .jak poszkodowany to jest cwaniak z tego co ludzie mówią .będzie białko na nowego hehe konfident na sercu bandyta z pozoru jebac kurwe do wora i do jeziora .

   • JM

    Jeb*C mtk w sam łeb i szyję i w każdą dziurę która jest możliwa! 3/4 tych ulomkow nawet nie jest z Matejki żałosne. A co najlepsze to sami trzymaja się z rozjebusami tylko nikt nic nie wie ocb. Nazywają się zasadowcami a ani jeden ich nie ma zapierdalac do roboty a nie za matki chajs baluj

 • Ed

  Boże nie chciał to nie pomalowal a co tak sie przypierdalasz. Nawet jezeli wzial lub nie wzial od rodzicow to Twoja sprawa? Czlowieku zajmij sie swoim zyciem
  Boze jacy wy wszystcy madrzy jestescie

  • Krisssu1312

   Jak się gra gangstera, to się samemu ponosi konsekwencje, a nie prosi rodziców

 • Tegic matejki

  Kozaki tylko w paru sami nawet nie chodzą bo wiedzą że przeróba z nimi będzie. A największą ciota jest z nich wszystkich pimpek i keczup chcą się bawić w gangsterke to zaczynamy zabawę tylko się później nie dziwcie tępe matejkowskie kurw** że któryś z was dostanie tępym narzędziem z niemca i już się nie obudzi .

  • ja AS

   Ketchup nie długo zrozumie jak mu wyjdą matejki bo tam same frajerki pimpki cwelki i podobne zjebki

 • kodeksy karne

  Dobra kurwa jak przyglądam się tej sprawie to wszystko jest logiczne .kierowca golfa sprzedał cało grupę z ulicy matejki .najpierw z prowokowal chlopakow potem młodzież chciała wymierzyć sprawiedliwość na ulicy i tak sie stało .Co wiencej była to nie wielka usterka .Poszkodowany uciekał na komisariat policji w Piszu składać zeznania jeszcze ma czelność pod art sobie pisać komentarze i oceniać wszystkich najbardziej chyba z tego wszystkiego wyszedł kieczup Dobry chłopak który dobrał się dla ofiary do tyłka z szcunkiem Poważaniem pozdro dla prawdziwych

  • człowiek widmo

   Kolega chyba sobie ze słownikiem ortograficznym to rozwód wziął 😀 😀 😀 100% na mistrzów poleci 😀 brawo ty…jak te osoby są twojego pokroju…to ja mam prośbę…blisko płynie sobie rzeka, Pisa…weź sobie linę, kamień- przywiąż sobie do nogi, resztę zrobi grawitacja…bo szkoda byś zabierał tlen innym 😀

   • JM

    Dokładnie.

   • hehehe

    pewnie „prawdziwy Polak” z ONR

   • lewak

    Patriotów też obowiązują zasady gramatyki i ortografii. Chyba że oprócz patriotyzmu nic innego nie wchodzi do tego pustego łba.

  • fu

   Jak mnie denerwuje jak takie ameby umysłowe mają dostęp do internetu.

   Po przeczytaniu tego komentarza, czy kilka poniższych widać że jesteście jebanymi biedakami, z patologicznej rodziny, śmierdzącymi, okropnie ubranymi, brzydkimi (z takimi typowi polskimi ryjami z biednej rodziny), bez szkoły i pracy uznających zasady wyjęte z pizdy, które czerpiecie z upośledzonej muzyki tych waszych raperów pokroju ZDR czy BONUS RPK, którzy robią taką muzykę tylko dlatego, aby robić hajs na odrzutach społeczeństwa takich jak wy, a prywatnie śmieją się z Was, bo robią hajs i żyją lepiej niż nie jeden uczony prawnik.

   Żyjecie w tym swoim smrodzie z dnia na dzień, nie widząc czym jest prawdziwe życie i czerpanie z niego korzyści. Bawicie się w gangsterkę, bo to wyciągacie z klipów waszych muzycznych błaznów i to wam zostaje bo jesteście śmieciami, a tam gdzie brud, bieda i patologia, tak zawsze jest przemoc i wypalony mózg. Jak byście trafili na prawdziwego gangstera to byście lecili do cyca mamusi.
   A jak przyjdzie co do czego i policja złapie i kolegów nie ma, to wy mali gangsterzy w płacz i do mamusi, jak ten cwel co kogoś tam zabił, „Panie Sędzio, ja nie chciałem nic, ja taka biedna ameba umysłowa, ja tylko umiem płakać i brać w nos i dawać dupy moim kolegom”.

   Jedynie to współczuję waszym rodzicom, że muszą ciężko pracować na takie kurwy i wyrzutki śmierdzące i mieszkać z nimi i ich utrzymywać, bo jestem pewien że 100% tych piskich pseudo gangsterów mieszka z rodzicami i liże im pizdy.

   Sama prawda,
   pozdrawiam wy biedki jebane.

 • Neomi

  Na pierwszy rzut oka widać że jesteś jednym z tych bakłażanów, nie umiesz nawet napisać poprawnie słowa „więcej”. Po drugie naucz się dziecko pisać i wtedy wypowiadaj się publicznie bez wiekszej kompromitacji… chłopak jest idiota wziął prawdopodobnie wszystko na siebie żeby zabłysnąć choć nie brał w tym udziału a w rzeczywistości chłopaki w domowym zaciszu śmieją się że mają w ekipie takiego jelenia 🙂

 • Groźny nożownik

  Chodząc po Piszu zawsze noszę przy sobie nóż motylkowy. Mam nadzieję, że kiedyś znajdę się w podobnej sytuacji.

 • Piszanin

  MTK – LPW vs Wschód