Jutro w Piszu ruszają Targi Pracy-kilkaset ofert na start.

Podobnie jak przed rokiem Targi Pracy w Piszu odbędą się w kilku branżowych odsłonach. Na zainteresowanych czeka kilkaset ofert. Warto więc wstąpić do PUP.

Oficjalne otwarcie organizowanych przez PUP i Starostwo Powiatowe w Piszu, VI Branżowych Targów Pracy odbędzie się jutro o godz. 9 w sali aktywizacji zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu.

Zaproponowana w ubiegłym roku formuła cyklicznych spotkań z przedsiębiorcami, z podziałem na branże dobrze się sprawdziła. Dlatego i tym razem Targi Pracy odbędą się w kilku odsłonach.

Tak więc jutro (wtorek) Targi Pracy otworzą branże turystyczna, gastronomiczna i usługowa.
W piątek 7 kwietnia z ofertami zatrudnienia czekały będą firmy budowlane, drzewne i przemysł. Ostatniego dnia targów w poniedziałek 11 kwietnia-służby mundurowe, agencje zatrudnienia, EURES (praca za granicą).

Jak mówi Marcin Kamiński, dyrektor PUP w Piszu, podczas Targów Pracy na zainteresowanych czeka około 700 miejsc pracy, z czego 100, to oferty naszych lokalnych pracodawców. Targi Pracy 4, 7 i 11 kwietnia w godz. 9-12.30 Powiatowy Urząd Pracy w Piszu – zapraszamy.