Paralotnie znów wzlecą nad Orzysz

Najbliższy weekend w gminie Orzysz odbędzie się pod szyldem kolejnej edycji Winter Masuria Paramotor Cup. Tradycyjnie pod skrzydłami pilotów motoparalotni emocji nie zabraknie dla dorosłych jak i dzieci.

Winter Masuria Paramotor Cup 2017, będzie już V edycją podniebnych akrobacji motoparalotni w gminie Orzysz. Start imprezy zaplanowano w sobotę o godz. 8 w Mikoszach Osada.
Jak przewidują organizatorzy, jeśli dopisze pogoda konkurencje w wykonaniu najlepszych polskich pilotów będzie można oglądać do godz. 13. Jednak już od godz. 11 w sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu na wszystkich chętnych czekać będą gokarty i quady.

O godz. 13.30 ruszy rejestracja dzieci, do bezpłatnych zawodów modelarskich „Smyki na start”. W trakcie zawodów budowa i montaż modeli szybowca PW-5. Wieczorem około godz. 18 nastąpi uroczysta dekoracja zwycięzców zawodów, wręczenie nagród i zakończenie zawodów.

W niedzielę na startowisku w Mikoszach Osada, ewentualne dokończenie rywalizacji. Przy sprzyjającej pogodzie na chętnych czekać będą loty widokowo-zapoznawcze motoparalotnią. Uwaga zapisy na loty dzień wcześniej.