Około 50 porcji narkotyków-kolejni dilerzy zatrzymani

Piscy kryminalni zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. To mężczyźni w wieku 28 i 31 lat, mieszkańcy gminy Pisz.

Piscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Kryminalni znaleźli marihuanę w mieszkaniu 31-letniego mieszkańca gminy Pisz. Susz rośliny schowany był w szklanym słoiku. Policjanci zabezpieczyli słoik z zawartością oraz dwa telefony komórkowe.

Środki odurzające funkcjonariusze znaleźli także w mieszkaniu 28-letniego mieszkańca tej samej miejscowości. Susz roślinny ukryty był w plastikowym pudełku schowanym w pokoju oraz w worku foliowym ukrytym w garażu. W mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli także telefony komórkowe, kartę płatniczą oraz wagę elektroniczną.

W sumie policjanci zabezpieczyli środki blisko 25 gram środów odurzających, czyli około 50 porcji dilerskich. Wstępne badanie testerem wykazało, że znaleziony susz roślinny, to marihuana.

Kryminalni w dalszym ciągu pracują nad tą sprawą. Ma ona bowiem charakter rozwojowy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot. KPP w Piszu