Pokrzywdzeni przez pedofila zgłaszają się na policję

Po apelu funkcjonariuszy CBŚP z Olsztyna na policję zaczęły zgłaszać się ofiary pedofila, który działał w naszym regionie. 35-letniego Bartosza M. o pseudonimie „Blue” przed dwoma tygodniami zatrzymano w mieszkaniu w Ełku.

Policjanci nie ujawniają liczby pokrzywdzonych, ale potwierdzają, że po ich apelu w mediach, na policję zgłosiły się ofiary mężczyzny. Dodają też, że sprawa jest rozwojowa i ze względu na dobro śledztwa nie mogą zdradzać więcej szczegółów.

Przypomnijmy pedofil o pseudonimie „Blu” w ręce policji wpadł w Ełku, policjanci posiadając nakaz aresztowania wydany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach zatrzymali 35-latka w jego mieszkaniu.

Już wcześniej policjanci olsztyńskiego CBŚP ustalili, że w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim może działać mężczyzna wykorzystujący seksualnie dzieci.

Podczas przeszukań lokali należących do zatrzymanego, policjanci CBŚP zabezpieczyli materiały, które wskazują na patologiczne zachowania sprawcy. Zebrane dowody pozwoliły na osadzenie mężczyzny w areszczie.

Policja prosi o kontakt
Zarząd Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie i Prokurator Okręgowy w Suwałkach zwracają się z apelem o przekazywanie wszelkich informacji o zdarzeniach oraz ewentualnych pokrzywdzonych, które mogły być ofiarami pedofila na tym terenie. Telefon pod który można przekazać informacje: 89 522 46 50 od poniedziałku, do piątku w godzinach 07:30 – 15:50.

Fot. Źródło CBŚP Olsztyn