Policja poszukuje Eugenii Sztabińskiej i Grzegorza Szczęsnego

Zobacz galerię
2 zdjęć
Policja poszukuje Eugenii Sztabińskiej i Grzegorza Szczęsnego
92-59481

Policja poszukuje Eugenii Sztabińskiej i Grzegorza Szczęsnego
.jpg

Gołdapska policja ponawia apel o pomoc w poszukiwaniu zaginionej Eugenii Sztabińskiej mieszkanki Gołdapi oraz Grzegorza Szczęsnego z Przesławek (gmina Dubeninki).

Eugenia Sztabińska zaginęła 28 czerwca 2015 roku, miała wówczas 82-lata,  164 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy ciemne, proste, krótkie. W chwili zaginięcia ubrana była w beżową kurtę typu szwedka z kapturem koloru czarnego, czarne spodnie materiałowe oraz białe klapki. Kobieta może mieć problemy z pamięcią.

Grzegorz Szczęsny w niedzielę 30 października 2016 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia był ubrany w koszulkę z krótkimi brązowymi rękawami, granatowe spodnie jeansowe i czarne pantofle. Mężczyzna ma ok. 188 cm wzrostu, włosy ciemne krótko ostrzyżone i piwne oczy.

Policjanci cały czas prowadzą poszukiwania zaginionych i proszą osoby, które widziały Grzegorza lub panią Eugenię, bądź posiadają informacje, mogące pomóc w ich odnalezieniu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi pod numerem telefonu 87 615 54 00, 997 lub 112.

Źródło KPP w Gołdapi