Świat spod skrzydła paralotni

W Rostkach pod Piszem rozpoczęły się właśnie szkolenia paralotniarstwa. Jeżeli chcesz zostać pilotem paralotni-dołącz do grona.

Paralotniarstwo jest chętnie uprawianym sportem na Mazurach. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy. W Rostkach pod Piszem ruszyły właśnie kursy paralotniarstwa.

-Każdy kto już od dziecka marzył o oderwaniu się od ziemi, aby wzbić się w powietrze. Zapraszamy również postronne osoby aby ujrzały jak wygląda szkolenie przyszłych paralotniarzy. Jak również zachęcamy pilotów z uprawnieniami chcących przypomnieć sobie nawyki. Mogą odpłatnie skorzystać z takiej inicjatywy na organizowanym przedsięwzięciu-mówi Andrzej Walerych, Mazury Paralotnie.

Szkolenia to też dodatkowe atrakcje. Każdy kursant będzie mógł zwiedzić malowniczą okolicę Powiatu Piskiego poprzez spływ kajakowy oraz zwiedzanie lokalnych muzeów.

Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Mazury Paralotnie. Informacje dotyczące szczegółów szkolenia dostępne są na stronie internetowej www.masuriaparagliding.eu w zakładce Szkolenia Paralotniowe.