Obejrzyj odcinek Interwencji – Tragiczny wypadek pod Piszem

W środę w telewizji Polsat tematem programu Interwencja był tragiczny wypadek, który wydarzył się w Kotle Dużym trzy lata temu. Czy śledczy prawidłowo dokonali oględzin miejsca, co miało wpływ na werdykt w sprawie przyczyn wypadku, w którym zginęły dwie osoby? Zobacz program Interwencja.

Od trzech lat Franciszek Tyszkiewicz walczy o przeprowadzenie rzetelnych analiz dotyczących przyczyn wypadku, w którym zginął jego 28-letni syn. Do tragicznego zdarzenia doszło 24 października 2013 roku na trasie Pisz-Biała Piska na ostrym zakręcie w miejscowości Kocioł Duży.

Interewncja fot 2

Tu obejrzysz program Polsat Interwencja – Wypadek

Czołowo zderzyły się tam dwa samochodu, Skoda Felicja z pojazdem marki Volkswagen Multivan. Na skutek zderzenia śmierć poniósł 28-latek kierujący skodą i 65-letni pasażer volkswagena. Skoda stanęła w płomieniach.

Interewncja fot 3

Ojciec tragicznie zmarłego 28-latka nie zgadza się z ekspertyzami przeprowadzonymi na miejscu przez śledczych, co jego zdaniem ma kluczowe znaczenie w ustaleniu dokładnych przyczyn tego tragicznego wypadku. Wątpliwości te podzielają również reporterzy programu Polsat Interwencja, którzy podjęli się wyjaśnienia sprawy.