Cochise z Pawłem Małaszyńskim zagrają w Piszu

Paweł Małaszyński na koncercie w Piszu. Popularny aktor wraz z zespołem Cochise wystąpią podczas specjalnego koncertu w PUB-ie VIP. Warto wcześniej zadbać o bilety.

Koncert białostockiej grupy odbędzie się w sobotę 9 lipca w ramach cyklu „Rock nad Pisą”, początek godz. 20. Przed Cochise, który tworzą Paweł Małaszyński – wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas , Czarek Mielko – perkusja. usłyszymy ełcki Crack

Cochise to białostocka grupa grająca muzykę łączącą rock, metal i grung’e. Zespół powstał w 2004 roku. Od tego czasu zagrał kilkaset koncertów w kraju i kilka za granicą oraz nagrał cztery studyjne albumy wydane przez wytwórnie Mystic i Metal Mind. Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył Cochise można wymienić Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal czy ubiegłoroczną edycję Impact Festival . W chwili obecnej zespół promuje swoje najnowsze wydawnictwo – płytę „The sun also rises for unicorns”. 

Bilety w cenie 20 zł i 25 zł w dniu koncertu można nabyć na miejscu w pubie. Z racji ograniczonej ilości miejsc pod plenerową sceną o bilety warto zadbać wcześniej. Kontakt Facebook Pub VIP.