2Fun-czyli muzyka rozrywkowa z Pisza

Magda, Robert i Adam chociaż zawodowo zajmują się czym innym łączy ich jedno-pasja do muzyki disco polo. Właśnie jako „2Fun” nakręcili kolejny teledysk. Profesjonalne, wpadające w ucho nagranie promuje Pisz i wkrótce pojawi się w telewizji.

Zespół 2Fun-to zupełnie nowy projekt w dziedzinie muzyki disco polo, tworzą go Robert, Adam i Magda, wokalistka i serce grupy, absolwentka szkoły podoficerskiej. Adam jest pedagogiem i prowadzi Przedszkole „Skrzatek”, natomiast Robert jest leśnikiem.

Formacja powstała w 2015 roku, a jej członkowie pochodzą z okolic Pisza. 2Fun od pewnego czasu działa w różnych projektach oferując obsługę muzyczno-wokalną imprez,wesel itp. Pozytywne opinie wielu, często nieznanych ludzi skłoniły ich by pójść krok dalej. Czując niedosyt postanowili nakręcić teledysk. Utwór „Zakochaj się we mnie” jest kolejnym ich projektem.

To niby kolejna piosenka z rodzaju disco polo, ale teledysk promuje naszą okolicę. Został nakręcony w Piszu i w ciekawych ujęciach, w tym z drona promuje nasze malownicze miasto. Dodatkowo piosenka zainteresowała prezenterów muzyki klubowej, dlatego już można posłuchać remixu tego utworu. Klip niedługo pojawi się także w telewizji-mówią członkowie „2Fun”.

Zakochaj sie we mnie

Pierwsza aranżacja została pozytywnie przyjęta przez popularne telewizyjne stacje muzyczne. Aktualnie ukazał się już drugi teledysk zespołu do piosenki pod tytułem „Zakochaj się we mnie”, który zdobył już uznanie internautów.

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Muzyczny-2Fun-856046684513085/