Dobry finisz na wagę brązowego medalu

Sebastian Ciborowski stanął na najniższym stopniu podium w Mistrzostwach Polski w półmaratonie na rolkach. Tuż za “pudłem” zmagania zakończyli jego żona Aneta i syn Itan.

Troje reprezentantów Seba-Sport Pisz wystąpiło w Mistrzostwach Polski w półmaratonie na rolkach w Grodzisku Wielkopolskim. Z medalem wrócił Sebastian Ciborowski, który stanął na najniższym stopniu podium w kategorii wiekowej M40. Open zajął 27. miejsce, finiszując w kilkuosobowej grupie. Uzyskał czas 40,03 sek. i stoczył zacięty pojedynek o brązowy medal. Rywala ze swojej grupy wiekowej wyprzedził o sekundę.

Poza podium rywalizację w kategorii pań zakończyła Aneta Ciborowska. Minęła linię mety jako 13. zawodniczka, a w kategorii K30 zajęła 4. miejsce. Na pokonanie półmaratonu potrzebowała 48,32 min.

W rywalizacji dzieci na krótszych dystansach wystąpił Itan Ciborowski. 11-latek zajął 4. miejsce w biegu na nieco ponad 3 km.