Nowy komendant komisariatu w Białej Piskiej   

Podkomisarz Grzegorz Kobeszko przejął obowiązki komendanta komisariatu policji w Białej Piskiej. Wcześniej przez lata pracował w KPP w Ełku.

W Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej odbyło się uroczyste powitanie nowego komendanta policji miejscowego komisariatu. Na czele jednostki stanął podkom. Grzegorz Kobeszko z Ełku. Przekazanie obowiązków odbyło się z udziałem m.in. komendanta powiatowego podins. Radosława Dracha oraz Wojciecha Stępniaka, burmistrza Białej Piskiej.

– Nowy komendant powołany został rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Piszu – mówi Anna Szypczyńska z piskiej policji. – Pan Kobeszko dotychczas związany był z Komendą Powiatową Policji w Ełku, gdzie od 2010 roku pełnił funkcję specjalisty Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Wydziału Kryminalnego KPP w Ełku.

Podkomisarz Grzegorz Kobeszko ma 42 lata. Służbę w policji rozpoczął w 1998 roku i od początku związany był z komendą w Ełku. W 2012 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.