Urzędnicy skarbówki pomogą wypełnić PIT

Masz problem z wypełnieniem PIT-ów, nie złożyłeś jeszcze deklaracji podatkowej – wstąp jutro do Urzędu Skarbowego w Piszu. 16 kwietnia pracownicy US w ramach „Dnia otwartego” pomogą nam złożyć deklarację podatkową.

Przypominamy, że 16 kwietnia we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce odbędą się “Dni otwarte”, podczas których pracownicy administracji podatkowej pomogą podatnikom przy składaniu PIT-ów. Dokumenty będzie można wypełniać w godzinach 8 – 14. Osoby, które zdecydują się na złożenie swoich PIT-ów drogą elektroniczną otrzymają drobne upominki. W tym celu w US w Piszu na ul. Okopowej 2 przygotowane zostało specjalne stanowisko komputerowe.

– Nasi pracownicy będą służyć pomocą przy wypełnieniu zeznania oraz jego wysłaniu przez Internet – powiedziała Magdalena Gawrychowska p.o. Naczelnika Urząd Skarbowy w Piszu. – Będzie można również uzyskać informacje związane z rozliczeniem rocznym między innymi w zakresie ulg podatkowych. Drzwi urzędu są jutro otwarte dla wszystkich, serdecznie zapraszamy.

W „Dni otwarte” w Ministerstwie Finansów oraz w urzędach skarbowych będą odbywać się również dyżury telefoniczne, w czasie których eksperci odpowiedzą na pytania podatników – ich terminy będę podawane na bieżąco. Telefon US w Piszu 87 425 20 00.