Jeden gol, jeden punkt

Znicz Biała Piska podzielił się punktami z GKS Wikielec, remisując wyjazdowe spotkanie 1:1. Gola dla zespołu z Białej Piskiej zdobył Adrian Mleczek.

Dalej na wyjazdowe zwycięstwo w rundzie wiosennej czeka Znicz Biała Piska. W sobotę nasz III-ligowiec zremisował z GKS Wikielec. Do podziału punktów doszło po remisie 1:1. Znicz skromnie powiększył pulę, ale awansował w tabeli. Wyprzedził Concordię Elbląg i zajmuje 7. miejsce w tabeli.

W meczu z GKS Wikielec jako pierwsi piłkę do siatki skierowali gospodarze, obejmując prowadzenie po kwadransie gry. Zniczowi udało się wyrównać chwilę przed przerwą. Gola zdobył Adrian Mleczek, który kilka dni wcześniej wpisał się także na listę strzelców w pucharowym meczu z MKS Ełk.

Mecz z bardzo wymagającym rywalem Znicz rozegra w najbliższą sobotę. W Białej Piskiej pojawi się Huragan Morąg. Wicelider wygrał na wiosnę pięć spotkań. Dodatkowo na mecz nie zostaną wpuszczeni kibice. To efekt zajścia ze spotkania z Granicą Kętrzyn, gdy uderzony został kapitan zespołu gości. Znicz musi zapłacić także tysiąc złotych kary.