Trzy spotkania dla zainteresowanych pracą

W nowej formule odbędą się V Powiatowe Targi Pracy organizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawcy. Powiatowy Urząd Pracy w Piszu zaprasza na trzy spotkania z pracodawcami z różnych branży.

W poniedziałek odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach V Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Piszu. Zaprezentują się firmy z branży turystycznej, gastronomicznej oraz usług. Następnie części zaplanowano 8 i 11 kwietnia.

– Ideą przewodnią tegorocznych targów, podobnie jak w latach ubiegłych, jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy – mówi Marcin Kamiński, dyrektor PUP w Piszu. – Targi Pracy mają na celu również ukazanie nowych perspektyw i trendów na rynku pracy. Impreza ma charakter niekomercyjny, a wstęp dla odwiedzających i wystawców jest bezpłatny.

Nowa formuła targów pozwoliła także zmienić lokalizację wydarzenia. Spotkania z pracodawcami będą obywały się w sali Aktywizacji Zawodowej PUP w Piszu. To dobra okazja do poznania ich wymagań, porozmawiania i złożenia aplikacji.

Harmonogram V Targów Pracy:
– 4 kwietnia 2016 r. od 10:00 do 12:30: Przedstawiciele firm z branży turystycznej, gastronomicznej oraz usług
– 8 kwietnia 2016 r. od 10:00 do 12:30 : Przedstawiciele firm z branży budowlanej, drzewnej i przemysłowej
– 11 kwietnia 2016 r. od 10:00 do 12:30 Przedstawiciele służb mundurowych oraz agencji pracy, doradcy EURES z ofertami pracy za granicą