Spacerek Piłeczki w Gołdapi

Piłeczka Pisz nie miała problemów z ograniem w zaległym meczu gr. wschodniej III ligi Jantaru Gołdap. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:2.

Czwarte zwycięstwo w rundzie rewanżowej odniosła Piłeczka Pisz. W czwartkowe popołudnie piszanie wybrali się do Gołdapi, by rozegrać zaległe spotkanie z miejscowym Jantarem. Nowy zespół w stawce III-ligowców wyraźnie odstaje od reszty stawki w grupie wschodniej, więc inne rozstrzygnięcie niż wysokie zwycięstwo Piłeczki byłoby dużym zaskoczeniem.

Mecz zakończył się wynikiem 16:2. Piszanie punkty stracili tylko w deblowym  pojedynku pary Paweł Zieliński/Łukasz Mikucki oraz jednym indywidualnym występie Łukasza Mikuckiego. Komplet punktów zapisali na swoich kontach Sebastian Nogacki i Marcin Filipowicz.

Cały czas trwają ustalenia w sprawie spotkania Piłeczki z OSiR Jeziorany, które nie odbyło się w pierwotnym terminie. Zespół spod Olsztyna wyraził chęć przyjazdu na mecz, ale związek daje obu klubom czas tylko do końca miesiąca, bo potem zaplanowane są baraże o mistrzostwo ligi. Piszanie zaproponowali gościom rozegranie pojedynku podczas środowego treningu. Jeśli do niego nie dojdzie, Piłeczka otrzyma walkower, który zagwarantuje grę w barażach.