Cenna wygrana w Mrągowie

Piłeczka Pisz pokonała 10:8 Mrągowię Mrągowo i zachowała szansę na grę w play off o mistrzostwo III ligi. W niedzielę piszanie podejmą we własnej hali prowadzący w tabeli UWM Olsztyn.

Drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej odnieśli tenisiści Piłeczki Pisz. Nasi reprezentanci pokonali na wyjeździe 10:8 Mragowię Mrągowo. Zwycięstwo było koniecznością, by cały czas liczyć się w walce o play off z udziałem czołowych zespołów z obu grup III ligi.

W meczu z Mrągowią najlepiej punktował Paweł Zieliński, który zdobył 4,5 pkt. Piszanin był w niedzielę bardzo dobrze dysponowany. W starciach singlowych oddał rywalom tylko dwa sety. Zwycięstwem zakończył także debla w parze z Waldemarem Pawelczykiem. Zawodnicy Piłeczki przegrywali już 0:2, ale zdołali odwrócić losy pojedynku.

Mrągowia postawiła piszanom trudne warunki. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Piłeczki 3:1, ale po deblach i drugiej serii singli był remis 5:5. Nasi reprezentanci znów przełamali rywali, wygrywając kolejną część spotkania  3:1, a na zakończenie udało się utrzymać dwupunktowe prowadzenie.

Przed piszanami najważniejszy mecz rundy. W niedzielę Piłeczka podejmie UWM Olsztyn, niepokonanego lidera grupy wschodniej. Piszanie limit błędów już wykorzystali, więc znów muszą grać o pełną pulę, by nie zakończyć sezonu już po fazie grupowej. Mecz odbędzie się w hali Gminnego Zespołu Szkół w Piszu, początek o godz. 15