Strażacy odrobili straty w walce o “finał pocieszenia”

Straż Pożarna Pisz pokonała Amarena Team 3:1 w drugim spotkaniu drużyn walczących o prawo udziału w meczu o 3. miejsce, doprowadzając do remisu 1:1. O tym, kto zagra w „finale pocieszenia” zdecyduje trzecie starcie.

W drugim pojedynku Amarena Team — Straż Pożarna Pisz oba zespoły zagrały w pięcioosobowych składach. Lepiej wyszli na tym strażacy, którzy sięgnęli po zwycięstwo i przedłużyli swoje szanse na grę w turnieju finałowym i walkę o 3. miejsce. Wygrali 3:1.  Amarena poderwała się do walki w trzecim secie, czego efektem był triumf 25:20.

Zwycięzcę rywalizacji wyłoni trzecie spotkanie w przyszłym tygodniu. Po dwóch starciach trudno wskazać faworyta. Istotne z pewnością będzie to, w jakich składach zagrają oba zespoły.

W piątkowe popołudnie drugi mecz w grupie mistrzowskiej. Pewny gry w finale Powiat Piski podejmie Yepaa Team. „Powiatowi”, którzy w tej edycji ligi są niepokonani, grają tylko o prestiż. Ich rywale powinni być zadowoleni choćby z punktu, bo będzie to zaliczka przed decydującym starciem z Nauczycielami w przyszłym tygodniu, które faktycznie wyłoni drugiego finalistę. Początek spotkania w hali ZSO o godz. 17.30.