Porażka Znicza z Warmią

Znicz Biała Piska uległ w meczu kontrolnym kolejnemu ligowemu rywalowi. W spotkaniu z Warmią Grajewo padło aż 7 goli, a klub z Podlasia wygrał 4:3.

Aż 4 gole w sobotnim sparingu z Warmią Grajewo stracił Znicz Biała Piska. Mecz ligowych rywali zakończył się wynikiem 4:3.

Gole dla Znicza zdobyli trzej gracze. Wynik już w 4. minucie otworzył Daniel Michałowski, który od zimowej przerwy pełni w klubie funkcję grającego asystenta trenera. Przed przerwą do siatki rywali trafił Adrian Mleczek, zdobywając gola kontaktowego na 2:3, a na początku drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Konrad Radzikowski.

Znicz odrobił dwubramkową stratę, ale zabrakło odpowiedzi na kolejnego gola Warmii. Przy decydującej trafieniu nie popisał się Adam Radzikowski, który niefortunnie interweniował przy strzale z dystansu.

W najbliższy weekend Znicz zagra ostatni sparing przed startem rundy wiosennej. Rywalem będzie IV-ligowy Magnat Juchnowiec.