Zarząd wybrany, ale kto prezesem?

Do sporych zmian doszło w zarządzie oraz komisji rewizyjnej Śniardw Orzysz. Nazwisko prezesa ma zostać ogłoszone w najbliższych dniach.

W piątkowe popołudnie zebrali się członkowie Śniardw Orzysz. Uczestnicy stanęli przed koniecznością wyboru władz na nową czteroletnią kadencję. Wotum zaufania dostało kilku działaczy, ale zaszły także zmiany. Do władz weszły jednak osoby, które od dawna mocno interesują się losami Śniardw, bezinteresownie pomagają w obsłudze meczów, a także innych wydarzeń organizowanych przez klub. Nie brakuje także zawodników pierwszej drużyny i rezerw.

W skład nowego zarządu weszli: dotychczasowa prezes Agnieszka Górecka-Kubrowska, Karolina Duchnowska, Anna Rogińska, Robert Gadomski, Artur Kropiewnicki, Adam Sztachański i Adam Wielowiejski. Na spotkaniu nie podzielono jednak funkcji. Zarząd dał sobie kilka dni na podjęcie pierwszych ważnych decyzji.

Nowi członkowie zasiądą w komisji rewizyjnej. Stworzą ją Dariusz Kleczkowski, Krzysztof Księżyk i Filip Tomaszewski. Delegatami z ramienia Śniardw na zjazdy Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie zostali Łukasz Nikołaju oraz Robert Gadomski.