Zapraszamy na koncert

Rock alternatywny i piękne melodie. Rock progresywny i przebojowość. Taką muzyczną mieszankę zapowiadają muzycy zespołu Backward Runners. Koncert promujący wydaną właśnie nową płytę grupy z Olsztyna odbędzie się w piątek w Pubie VIP w Piszu.

Koncert w Piszu będzie jednym z pierwszych po ukazaniu się debiutanckiego albumu zespołu. Krążek zatytułowany „Another Day, Another Dream” wydano 22 stycznia nakładem Lynx Music. Utwory podobnie jak zarejestrowany w październiku ubiegłego roku singiel „I Could”/”Gravity (coda)” usłyszeć można w największych polskich stacjach radiowych m.in. Trójce, Eska Rock oraz rozgłośniach regionalnych. Debiutancka płyta, której producentami są Piotr „Pit” Kędzierzawski (Hunter) oraz Maciej Romanowski, lider „Backward Runners” , kompozytor całości materiału, dystrybuowana jest również na terenie Europy, Japonii i USA. Koncert w Piszu, będzie kolejnym promującym krążek.

Rock alternatywny i piękne melodie. Rock progresywny i przebojowość.
Backward Runners udowadniają, że dzięki pasji i szczerości, można te elementy połączyć w oryginalną całość. Przyjdź posłuchaj. Start piątek 26 lutego, godz. 20, wjazd 10 zł.

Backward Runners tworzą:
Maciej Romanowski – gitara; Oscar Jensen – wokal; Jacek Olszewski – gitara basowa;
Małgorzata Zemanowicz – instrumenty klawiszowe; Maciej „Adaś” Pancer – perkusja.
Olsztyńska grupa wspierana muzykami z Warszawy powstała jesienią 2014 roku.