Nocny klub zamiast Polomarketu?

Nie tylko Polomarket zamknął swoje podwoje dla klientów. W tym samym czasie zamknięty został również w tym samym pawilonie, sąsiadujący sklep z artykułami z Chin. Co będzie nowego na miejsce supermarketu i „Chińczyka”?

Jedną z nieoficjalnych wersji, która od kilku dni pojawia się na tzw. mieście mówi, że w miejsce supermarketu Polo na ul. Grunwaldzkiej w Piszu powstanie nocny klub z dyskoteką. Czy faktycznie tak się stanie? Niestety nie udało nam się do tej pory potwierdzić. Właścicielem budynku i terenu jest osoba prywatna spoza Pisza i to ona decyduje, co w tamtym miejscu powstanie. Nie wykluczone, że będzie to klub nocny, jak nieoficjalnie między sobą przekazują mieszkańcy. Powodem zamknięcia sklepów w pawilonie na ul. Grunwaldzkiej było prawdopodobnie wypowiedzenie umów najmu lokali. Do sprawy powrócimy.

20160222_104159

Tydzień temu Polomarket zamknął swoje drzwi dla klientów. Jak się dowiedzieliśmy, kierownictwo sieci dyskontów dało zapewnienia pracowników, że mają zostać zagospodarowani w inny sposób. W piskim markecie pracowało 15 osób. O decyzji zamknięcia sklepu dowiedzieli się z dnia na dzień.

FOT. Z pawilonu na ul. Grunwaldzkiej wyprowadził się w poniedziałek salon prasowy