Piłeczka musi ograć OSiR Jeziorany

Tenisiści Piłeczki Pisz w sobotę zainaugurują rundę rewanżową rozgrywek III ligi. Rywalem będzie OSiR Jeziorany, a mecz odbędzie się o godz. 16 w hali Gminnego Zespołu Szkół w Piszu.

Jeśli tenisiści Piłeczki Pisz chcą zapewnić sobie grę w barażach o mistrzostwo III ligi, to mecze z takimi rywalami jak OSiR Jeziorany muszą bezwzględnie rozstrzygać na swoją korzyść. W rundzie rewanżowej, w której będą odrobiać straty do UWM Olsztyn i Czarnych Olecko, każde spotkanie będzie niezwykle istotne. Dlatego trzeba udanie rozpocząć drugą część rozgrywek.

OSiR Jeziorany jest bezpośrednim sąsiadem Piłeczki w tabeli grupy wschodniej III ligi. Rywale także mają 6 punktów na koncie, ale rozegrali jedno spotkanie więcej. W pierwszym rewanżu pokonali 12:6 Jantar Gołdap.

– Pierwsze spotkanie wygraliśmy pewnie 13:5, ale na zespół z Jezioran trzeba uważać. Mają szeroką kadrę i jeśli zbiorą silny skład to mogą sprawić problemy. W pierwszej rundzie byli blisko urwania punktów Czarnym Olecko. Musimy podejść do meczu skoncentrowani i zagrać na swoim dobrym poziomie – mówi Paweł Zieliński, zawodnik Piłeczki.

W kadrze Piłeczki na mecz z Jezioranami zabraknie orzyszanina Marcina Filipowicza. W podstawowym składzie powinni zagrać Sebastian Nogacki, Waldemar Pawelczyk, Paweł Zieliński i Łukasz Mikucki.

Mecz z OSiR Jeziorany odbędzie się w sobotę w hali Gminnego Zespołu Szkół w Piszu. Początek o godz. 16. Wstęp wolny.