Zobacz galerię
14 zdjęć
nauczyciele

nauczyciele

Nauczyciele i Powiat Piski zdobyły komplet punktów w 2. kolejce rozgrywek siatkarskich w Piszu. Nauczyciele bez problemy poradzili sobie ze strażakami, a „Powiatowi” w trzech setach odprawili Pro Volley Orzysz.

Sześć zespołów rywalizuje w rozgrywkach siatkarskich w Piszu. Mecze w pierwszej serii gier były bardzo wyrównane, ale 2. kolejka przyniosła rozstrzygnięcia, po których zarywał się podział tabeli.

Łatwo po punkty sięgnęli Nauczyciele. Ich rywalem była Straż Pożarna Pisz, a starcie miało bardzo jednostronny przebieg. Strażacy zaczęli mecz w okrojonym składzie, ale nie w tym leżał problem ich słabszej dyspozycji. Bardzo solidnie zaprezentowali się Nauczyciele, którzy do skutecznej gry w ataku oraz dobrej zagrywki dołożyli także kilka obron w polu i kontrataki.

Zwycięstwo 3:0 zanotował także Powiat Piski, ogrywając Pro Volley Orzysz. Najwięcej emocji było w trzecim secie, zakończonym wynikiem 26:24.

W 2. kolejce punktami podzieliły się zespoły Amarena Team i Yepaa Team. Mecz bardzo dobrze rozpoczęła Amarena, wygrywając pierwszego seta 25:16. W kolejnych dwóch odsłonach zdecydowanie lepiej zagrali jednak rywale, który najpierw pewnie doprowadzili do wyrównania, a potem rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.

Mecze ligowe w Piszu odbywają się w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Spotkania rozgrywane są w czwartkowe i piątkowe popołudnia.